chagreen آموزش خیاطی میلیون آموزشی

chagreen: آموزش خیاطی میلیون آموزشی آموزشگاه کمیته امداد کرمانشاه فنی و حرفه ای

گت بلاگز اخبار حوادث کری خوانی بر سر قلدر محل بودن ،به قصاص کشیده شد

18 بهمن سال 94، به‌دنبال درگیری خونین دو شرور در منطقه فلاح فردی به نام ابراهیم (35ساله) بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه چپ سینه‌اش فوت کرد.

کری خوانی بر سر قلدر محل بودن ،به قصاص کشیده شد

عبارات مهم : جنایت

18 بهمن سال 94، به دنبال درگیری خونین دو شرور در منطقه فلاح فردی به نام ابراهیم (35ساله) بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه چپ سینه اش فوت کرد.

به گزارش ایران؛با حضو کارآگاهان اداره دهم در محل وقوع جنایت، از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 کارآگاهان دریافتند که جوانی به علت جراحت های شدید به بیمارستانی در همان نزدیکی محل جنایت مراجعه کرده و تحت کارها درمانی قرار گرفته است.

با توجه به احتمال ارتباط این دو اتفاق با یکدیگر، بلافاصله کارآگاهان به بیمارستان مراجعه کردند و تحقیقات از رضا (26 ساله) در دستور کار قرار گرفت.رضا در بیانات اولیه عنوان داشت که مقتول را می شناسد و حتی با او درگیری نیز داشته ولی قتل کار او نیست.

کری خوانی بر سر قلدر محل بودن ،به قصاص کشیده شد

در ادامه تحقیقات دستور بازداشت رضا از سوی بازپرس پرونده صادر شد و متهم در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.همزمان، کارآگاهان با بررسی سوابق رضا اطلاع پیدا کردند که وی از مجرمین سابقه دار و اراذل و اوباش منطقه فلاح است که بارها به اتهام ارتکاب جرایم متفاوت نزاع و درگیری، ایجاد مزاحمت جهت بانوان و قدرت نمایی با سلاح سرد دستگیر و روانه زندان شده است است.

در ادامه پیگیری به پرونده و گذشت نزدیک به دو ماه از این جنایت، رضا که چاره ای جز بیان حقیقت نداشت لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل ابراهیم اعتراف کرد.

18 بهمن سال 94، به‌دنبال درگیری خونین دو شرور در منطقه فلاح فردی به نام ابراهیم (35ساله) بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه چپ سینه‌اش فوت کرد.

وی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: من و ابراهیم بر سر قدرتنمایی در محله هر لحظه با هم درگیری داشتیم و همین عنوان باعث ایجاد دشمنی و کینه بین ما شده است بود.چند روز پیش از جنایت، از طریق فرزند های محل اطلاع پیدا کردم که یک ماشین را در محل تخریب کرده اند و برادر کوچکتر مقتول شایعه کرده بود که کار من بوده هست. به همین علت شب قبل از جنایت به سراغش در یک رستوران رفته و او را مورد ضرب و جرح قرار دادم.روز بعد هم ابراهیم به سراغم آمد تا انتقام برادرش را از من بگیرد. سر همین عنوان درگیر شدیم و او را زدم. مقتول با چاقو ضربه ای به دو پایم زد؛ من هم ضربه ای به سمت وی پرتاب کردم که چاقو داخل سینه اش فرو رفت و روی زمین افتاد.

با اعتراف متهم صبح دیروز وی در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی توکلی وبا حضور یک مستشار تحت محاکمه قرار گرفت.

در شروع جلسه اولیای دم خواستار قصاص متهم شدند آن وقت متهم در اظهاراتش گفت: من ناخواسته مرتکب قتل شدم نمی خواستم او را بکشم باهم درگیر شدیم واین اتفاق افتاد.

کری خوانی بر سر قلدر محل بودن ،به قصاص کشیده شد

این متهم بعد از محاکمه با حکم قضات عالی رتبه به قصاص محکوم شد.

واژه های کلیدی: جنایت | اعتراف | اعترافات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog