chagreen آموزش خیاطی میلیون آموزشی

chagreen: آموزش خیاطی میلیون آموزشی آموزشگاه کمیته امداد کرمانشاه فنی و حرفه ای

گت بلاگز کرمانشاه بهره مندی بیش از هزار مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای

مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به منظورمهارت آموزی و توانمندی شغلی و اقتصادی می توانند با توجه به علایق و توانایی خود از آموزش های فنی و حرفه ای این نهاد به

بهره مندی بیش از هزار مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛عزیز مراد ویسی، مدیر کمیته امداد شهرستان جوانرود با بیان اینکه در امسال ۴۲ بانوی تحت حمایت جوانرودی مهارت خیاطی را فراگرفته اند، گفت: این دسته از مددجویان فراگیری مهارت خیاطی را از آخرهای سال گذشته با تخصص دوزندگی لباس محلی کردی شروع و هم اکنون موفق به اخذ مدرک فنی و حرفه ای شده است اند.

ویسی با یادآوری اینکه هزینه فراگیری آموزش خیاطی جهت هر یک از این بانوان مددجو بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده هست، افزود: همچنین هریک از این بانوان از کمک هزینه خرید وسایل و لوازم خیاطی تا سقف یک میلیون ریال نیز بهره مند شدند.

به گفته ویسی همچنین سه دستگاه چرخ خیاطی از سوی آموزشگاه شخصی فنی و حرفه ای پژوتن شهرستان جوانرود به این بانوان اهدا شده است است.

بهره مندی بیش از هزار مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای

وی با یادآوری اینکه در سال ۹۵ یک هزار و ۲۲۸ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان جوانرود از آموزش های متنوع فنی و حرفه ای بهره مند و موفق به اخذ مدرک معتبر فنی شده است اند، تاکید کرد: ۵۸ نفر از این تعداد مددجوی آموزش دیده در دوره های خیاطی و دوزندگی شرکت و آموزش های مورد نیاز را فراگرفته اند.

مدیر کمیته امداد شهرستان جوانرود با تاکید بر اینکه سرانه کمک هزینه آموزشی جهت فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای جهت هر مددجو تا سقف ۱۰ میلیون ریال هست، اظهار کرد: تمامی آموزش های مهارتی و فنی به صورت رایگان به مددجویان ارائه می شود که ارائه این آموزش ها به مددجویان جوانرودی در سال ۹۵ بیش از۶۲۵ میلیون ریال هزینه جهت کمیته امداد در برداشته است.

عزیزمراد ویسی با آینده نگری اینکه امسال بیش از یک هزار و ۳۰۰ مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شوند، خاطرنشان کرد: ظرفیت دوره آموزشی خیاطی در سال ۹۶ جهت مددجویان حدود ۸۰ نفر است.

انتهای پیام/پ

مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به منظورمهارت آموزی و توانمندی شغلی و اقتصادی می توانند با توجه به علایق و توانایی خود از آموزش های فنی و حرفه ای این نهاد به

واژه های کلیدی: آموزش | خیاطی | میلیون | آموزشی | آموزشگاه | کمیته امداد | کرمانشاه | فنی و حرفه ای

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog